راهنمای خرید

به وب سایت رسمی سیرک ایران خوش آمدید! :)
هدف ما فراهم کردن راهی سریع، آسان و در دسترس جهت تهیه بلیت اجرای برنامه مورد علاقه شماست.
ثبت نام در وب سایت سریع و آسان است
اگر اولین بار است به وب سایت سیرک مراجعه می کنید جهت استفاده از خدمات سایت باید هنگام رزور بلیط ثبت نام هم انجام دهید.


برای خرید بلیت پس از انتخاب برنامه از صفحه اصلی، و یا کلیک  کردن بر روی"خرید بلیت" وارد مرحله تکمیلی فرآیند خرید می شوید.

.

مراحل خرید بلیت:

پس از انتخاب برنامه، روز و سانس دلخواه خود، وارد قسمت انتخاب تعداد صندلی می شوید.


 سپس می توانید به انتخاب تعداد مورد نظر صندلی های آن بخش اقدام کنید.

پس از اینکه تعداد صندلی های خود را انتخاب کردید بر روی مرحله بعدی کیلک نمایید.در این صفحه در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده اید، با ورود نام کاربری(ایمیل و یا شماره موبایل در هنگام ثبت نتم) و رمز عبور خود وارد شوید.
در صورتی هنوز اقدام به ثبت نام ننموده اید می بایست با ثبت نام خود را کامل نمایید.
کلمه عبور به شماره موبایل شما و ایمیل شما ارسال خواهد شد. و سیستم به طور خودکار بعد از ثبت نام شما به سیستم ورود می دهد و می توانید فرآیند خرید را با زدن بر روی ایکون ایجاد فاکتور و نهایی کردن خرید تکمیل نمایید.
 در این صفحه لیست تعداد بلیط های انتخابی شما جهت روئیت نهایی نمایش داده خواهد شد. در انتها پس از کیلک کردن بر روی تایید و پرداخت، جهت پرداخت وجه بلیت ها به درگاه بانک منتقل خواهید شد.


توجه کنید که پرداخت بلیت توسط تمامی کارت های عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا هستند امکان پذیر است.
تاریخ انقضا و کد cvv2 کارت شما رو یا پشت کارت درج شده است، جهت فعال سازی رمز دوم کارت خود می توانید به دستگاه های عابر بانک متعلق به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه کرده و رمز دوم (یا رمز پرداخت اینترنتی) را فعال کنید.
در صورتی که عملیات پرداخت شما موفقیت آمیز بود به صفحه تایید خرید بلیت هدایت می شوید. جزئیات خرید شما هم اکنون قابل مشاهده است. توجه کنید که جهت مراجعه به محل اجرا برنامه (سیرک)باید حتما بلیت چاپ شده یا تصویر بلیت حاوی بارکد را  بروی تلفن همراه هوشمند خود به همراه داشته باشید. در صورتی که به چاپگر دسترسی ندارید و یا تلفن هوشمند ندارید می توانید سریال تمامی بلیت های خود را یادداشت کرده و به همراه کارت شناسایی به سالن مراجعه کنید.
برای احراز اصالت بلیت شما در هنگام ورود به سالن سیرک از دستگاه بارکدخوان استفاده می شود. لذا در حفظ و نگهدای بلیت خود دقت کافی را مبذول فرمایید. بارکد چاپ شده بر روی بلیت باید کاملا خوانا باشد.
 
اگر با مشکلی در خرید بلیت مواجه شدید و یا سوالی در این زمینه داشتید ارتباط با ما وب سایت سیرک پذیرای شماست!